FURNITURE / Sofas / Sofa 12678003
nr 1267 8003
SOFA
med förvaring, peasant. Length: 176,
med förvaring, Allmoge. Längd: 176 cm
Condition: ribbor saknas, slitage, skador
400
SEK 900
Monday August 5 2019
at 20:10:39
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Robot)
500 kr
800 kr